ihh 728x90
12 Aralık 2018 Çarşamba
Anasayfa > Gündem > Ankara'nın Enleri Ödül Töreni İçin Geri Sayım Başladı

Ankara'nın Enleri Ödül Töreni İçin Geri Sayım Başladı

06.07.2017 13:05 12 14 16 18 yazdır
Ankara Sesi Gazetesi Ekonomize Dergisi işbirliğinde düzenleyeceği "Ankara'nın Enleri Ödül Töreni" yıl boyunca yaptığı başarılı işlerle adından söz ettiren iş, siyaset, sanat, cemiyet ve medya dünyasının Enlerini ödüllendirecek...
Ankara'nın Enleri Ödül Töreni İçin Geri Sayım Başladı

Medyamize Grup bünyesinde yayınlanan Ankara Sesi Gazetesi'nin Ekonomize Dergisi işbirliğinde düzenleyeceği "Ankara'nın Enleri Ödül Töreni" yıl boyunca yaptığı başarılı işlerle adından söz ettiren iş, siyaset, sanat, cemiyet ve medya dünyasının En'lerini ödüllendirecek. Medyamize Grup olarak 10 yıllık deneyimimiz ile amacımız haber ve analizleri okuyucularına tarafsız olarak yansıtmak ve bu sayede tüm sektörlere ışık tutmaktır. Bir diğer amacımız ise, Türkiye'ye yön veren tüm sektörlerin tanıtım çalışmalarını yaparak, firmaların kurumsal bilinirliğinin daha da ileriye taşınmasına katkı sağlamaktır. Böylece firmalar Medyamize Grup aracılığı ile etkili bir yoldan tanıtım yapabilmekte, kendilerini yerelden ulusala ve uluslararası arenaya taşıma fırsatı yakalamaktadır.Ödül Töreni ayrıca yerel, ulusal ve yazılı basında da geniş yer bulacaktır. Medyamize Grup'un Latanya Hotel Ankara'da düzenleyeceği Ankara'nın Enleri Ödül Töreni ile iş, siyaset, sanat, cemiyet ve medya dünyasının başarılı isimleri Ankara'nın Enleri ödülleri ile taçlandırılacaktır. Bu özel gecede Ankara'da ön plana çıkan, isminden söz ettiren, başarılı işletmeler veya kişiler ödül alacak ve bu başarıları kamu nezdinde de tescillenmiş olacaktır. 

ihh 468x60
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri